06/24 10:00 |
29 |
[151] Dayana Yastremska v Tereza Smitkova
[235] |
6-7,6-3,6-7
|
06/23 13:00 |
28 |
[235] Tereza Smitkova v Abigail Tere-Apisah
[348] |
6-2,6-1
|
06/23 11:00 |
28 |
[112] Ekaterina Alexandrova v Dayana Yastremska
[151] |
4-6,3-6
|
06/22 12:15 |
27 |
[235] Tereza Smitkova v Ons Jabeur
[133] |
6-1,3-6,6-3
|
06/22 12:00 |
27 |
[116] Evgeniya Rodina v Abigail Tere-Apisah
[348] |
1-6,3-6
|
06/22 11:30 |
27 |
[151] Dayana Yastremska v Harriet Dart
[190] |
7-5,6-7,6-3
|
06/22 10:00 |
27 |
[46] Kaia Kanepi v Ekaterina Alexandrova
[112] |
6-3,4-6,6-7
|
06/21 15:35 |
26 |
[116] Evgeniya Rodina v Bianca Andreescu
[187] |
6-3,6-2
|
06/21 15:30 |
26 |
[177] Lauren Davis v Tereza Smitkova
[235] |
3-6,1-6
|
06/21 13:15 |
26 |
[92] Luksika Kumkhum v Dayana Yastremska
[151] |
5-7,4-6
|
06/21 11:50 |
26 |
[122] Arina Rodionova v Abigail Tere-Apisah
[348] |
2-6,3-6
|
06/21 11:25 |
26 |
[189] Eri Hozumi v Ons Jabeur
[133] |
3-6,0-6
|
06/21 10:00 |
26 |
[46] Kaia Kanepi v Irina Falconi
[137] |
3-6,6-1,6-2
|
06/21 10:00 |
26 |
[190] Harriet Dart v Anna Kalinskaya
[147] |
6-4,6-1
|
06/21 10:00 |
26 |
[160] Jamie Loeb v Ekaterina Alexandrova
[112] |
2-6,5-7
|
06/20 17:10 |
25 |
[133] Ons Jabeur v Viktorija Golubic
[99] |
6-4,6-3
|
06/20 16:05 |
25 |
[148] Deborah Chiesa v Tereza Smitkova
[235] |
5-7,6-7
|
06/20 15:35 |
25 |
[102] Sara Sorribes Tormo v Lauren Davis
[177] |
0-6,6-7
|
06/20 15:20 |
25 |
[110] Nicole Gibbs v Evgeniya Rodina
[116] |
6-2,3-6,0-6
|
06/20 14:55 |
25 |
[92] Luksika Kumkhum v Katie Swan
[206] |
4-6,6-3,6-4
|
06/20 14:50 |
25 |
Arina Rodionova v Irina Khromacheva
|
6-0,6-3
|
06/20 14:20 |
25 |
[190] Harriet Dart v Richel Hogenkamp
[163] |
6-3,6-0
|
06/20 13:15 |
25 |
[348] Abigail Tere-Apisah v Belinda Bencic
[60] |
Retired
|
06/20 13:15 |
25 |
[350] Naiktha Bains v Bianca Andreescu
[187] |
6-7,2-6
|
06/20 13:15 |
25 |
[251] Maria Sanchez v Ekaterina Alexandrova
[112] |
6-7,2-6
|
06/20 13:15 |
25 |
[147] Anna Kalinskaya v Arantxa Rus
[106] |
6-0,6-4
|
06/20 12:00 |
25 |
[46] Kaia Kanepi v Maia Lumsden
[422] |
6-3,6-2
|
06/19 15:35 |
25 |
[182] Gabriella Taylor v Dayana Yastremska
[151] |
1-6,3-6
|
06/19 14:00 |
25 |
[114] Mona Barthel v Irina Falconi
[137] |
0-6,6-7
|
06/19 12:00 |
25 |
[189] Eri Hozumi v Marie Bouzkova
[167] |
7-6,7-6
|