Hide Esports

Live Scores

Fotboll Sverige - Damallsvenskan 00' Vittsjö GIK damer [9] Vittsjö GIK damer View Hammarby damer [4] Hammarby damer
Fotboll Argentina - Reservligan 00' Juventud Unida San Miguel reserver View CA Atlas reserver
Fotboll Marocko - GNF 1 00' RSB Berkane RSB Berkane View Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
Fotboll Sverige - Elitettan 00' Örebro SK damer View IFK Uppsala damer
Fotboll Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel 00' Denmark (Donatello) Esports View Austria (Arthur) Esports
Fotboll Argentina - Reservligan 00' El Porvenir reserver View Deportivo Muniz reserver
Fotboll Argentina - Reservligan 00' CA Ituzaingo reserver View Real Pilar reserver
Fotboll Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel 00' Turkey (Joshua) Esports View Switzerland (Adriano) Esports
Fotboll Argentina - Reservligan 00' Defensores Unidos reserver View Almagro reserver
Fotboll Argentina - Reservligan 00' Estudiantes de Buenos Aires reserver View Tristan Suarez reserver
Fotboll Uruguay - Reservligan 00' Albion FC reserver View Liverpool Montevideo reserver
Fotboll Sverige - Damallsvenskan 00' BK Häcken damer [2] BK Häcken damer View Djurgården damer [5] Djurgården damer
Fotboll Sverige - Damallsvenskan 00' Linköpings FC damer [11] Linköpings FC damer View Piteå IF damer [10] Piteå IF damer
Fotboll Argentina - Reservligan 00' Deportivo Moron reserver View Talleres Remedios reserver
Fotboll Esoccer Battle - 8 minuters spel 01' Newcastle (Flamingo) Esports 0-0 Brighton (Glumac) Esports
Fotboll Esoccer Battle - 8 minuters spel 01' West Ham (Fratello) Esports 0-0 Chelsea (borees) Esports
Fotboll Esoccer H2H GG League - 8 minuters spel 04' Liverpool (MJ) Esports 4-3 Barcelona (ZT) Esports
Fotboll Esoccer H2H GG League - 8 minuters spel 04' PSG (MERLIN) Esports 4-1 Man City (PROPHET) Esports
Fotboll Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel 10' Turkey (Joshua) Esports 3-3 Czech Republic (Alexis) Esports
Fotboll Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel 10' Denmark (Donatello) Esports 2-2 Switzerland (Adriano) Esports
Fotboll Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Juventus (val) Esports 1-3 Roma (Spencer) Esports
Fotboll Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' AC Milan (Pele) Esports 3-6 Inter (Ragnar) Esports
Fotboll Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' RB Leipzig (Madisson) Esports 2-4 VfB Stuttgart (Delpiero) Esports
Fotboll Esoccer GT Leagues – 12 mins play 13' Dortmund (Shelby) Esports 4-3 Bayern (Lewa) Esports
Fotboll Argentina - Reservligan 21' Club Leandro N. Alem reserver 1-0 Argentino de Rosario reserver
Fotboll Österrike - Landesliga 24' SV Schwechat SV Schwechat 0-1 Helfort 15
Fotboll Gambia - Division 2 25' BK Milan 1-0 Hawks FC
Fotboll Norge - Interkretsserie - U19 26' Lyn 1896 U19 0-2 Baerum SK U19
Fotboll Gambia - Division 2 27' Elite United 0-0 Jarra West FC
Fotboll Norge - Interkretsserie - U19 28' Follo U19 0-0 KFUM U19
Fotboll Gambia - Division 2 30' Jam City 0-1 Immigration FC
Fotboll Argentina - Reservligan 45' Agropecuario reserver 0-1 Chacarita Juniors reserver
Fotboll Finland - Kakkonen - Grupp A 45' Kiffen [4] Kiffen 1-2 PEPO [7] PEPO
Fotboll Finland - Kakkonen - Grupp A 45' NJS [6] NJS 0-0 PPJ [8] PPJ
Fotboll Argentina - Reservligan 45' CA San Telmo reserver 1-1 Almirante Brown reserver
Fotboll Finland - Ykkonen 45' JJK [5] JJK 0-1 PK Keski-Uusimaa [10] PK Keski-Uusimaa
Fotboll Egypten - Division 1 45' Pyramids FC [1] Pyramids FC 2-0 Smouha [6] Smouha
Fotboll Egypten - Division 1 45' Future SC [10] Future SC 1-1 El Gounah [11] El Gounah
Fotboll Argentina - Reservligan 45' CA Claypole reserver 1-0 Puerto Nuevo reserver
Fotboll Finland - Kolmonen 45' Atlantis FC/PM 1-1 HyPS
Fotboll Finland - Kolmonen 46' TP-T 2-0 NoPS
Fotboll Niger - Super League 61' Renaissance CB 1-1 Olympic Niamey Olympic Niamey
Fotboll Finland - Kolmonen 70' Kultsu FC Kultsu FC 3-0 MiPK MiPK
Fotboll Finland - Ykkonen 70' EPS [9] EPS 0-1 KPV [3] KPV
Fotboll Finland - Kakkonen - Grupp A 71' JaPS II [5] JaPS II 0-2 Atlantis II [3]
Fotboll Finland - Kolmonen 72' MP/SavU 4-0 KoPa
Fotboll Finland - Ykkonen 73' FC Jazz [8] FC Jazz 2-2 FC Vaajakoski [12] FC Vaajakoski
Fotboll Finland - Kolmonen 73' Purha 1-5 KJP
Fotboll Nigeria - National League 90'<sup>+7</sup> Nasarawa United Nasarawa United 2-2 Beyond Limits
Fotboll Uzbekistan - PFL 98'<sup>+5</sup> Dinamo Samarqand [9] Dinamo Samarqand 0-1 FK Olympic Tashkent [12]
Basket Senegal - Division 1 3 - 10:00 Sibac 32-34 Louga BC
Basket FIBA 3x3 - U21 Nations League 0 - 01:11 Nederländerna 3x3 U21 17-14 Italien 3x3 U21
Basket Ebasketball Battle - 4x5 minuter 1 - 05:00 NO Pelicans (Djapacmeister) Esports 0-0 NY Knicks (Dzojo) Esports
Basket Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter 1 - 01:57 CLE Cavaliers (MIST) Esports 15-10 GS Warriors (TYCOON) Esports
Basket Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter 3 - 03:45 DAL Mavericks (SPEED) Esports 43-41 GS Warriors (DIMES) Esports
Basket Algeriet - Cup 3 - 10:00 WO Boufarik 37-30 TRA Draria
Volleyboll Algeriet - 1A 27-25,25-21 ASV Blida 3-1 ES Setif
Volleyboll Tjeckien - Regional League - Damer 12-25,25-21 Meteor D damer 9-9 Medvedice damer
Volleyboll Tjeckien - Regional League - Damer 12-25,20-25 Vysehrad A damer 21-16 TJ Sokol I Smichov A damer
Volleyboll Tjeckien - Regional League 25-22,21-25 Dobeska B 12-8 Zizka A
Volleyboll Tjeckien - Regional League 25-23,25-23 Meteor D 18-12 TJ ABC Branik
Volleyboll Tjeckien - Regional League 25-22,14-25,17-25 Sokol Trebes 10-17 TK Lokomotiva Hradec Kralove
Baseball MLB 06/13 17:10 WAS Nationals WAS Nationals 0-0 DET Tigers DET Tigers
Baseball MLB 06/13 17:05 ATL Braves ATL Braves 0-0 BAL Orioles BAL Orioles
Handboll Bahrain - Fed Cup 30:00 Al Shabbab (Bahrain) 14-15 Al Najma (Bahrain) Al Najma (Bahrain)
Handboll Angola - Campeonato Nacional 13:52 Sagrada Esperanca 6-4 GD Hadja Models
Handboll Algeriet - Division Excellence - Damer 35:18 TS Setif damer 8-17 CF Boumerdes damer
Tennis ATP Hertogenbosch - Herrdubbel 0-0 Bergs/Goffin 0-0 Lammons/Withrow
Tennis Challenger Lima - Herrdubbel 0-0 P De Almeida/Zanellato 0-0 Watanabe/Yuzuki
Tennis Davis Cup 15-40 Chanta/Trongcharoenchaikul 1-1 El-Qurneh/Mashni
Tennis ITF M25 - Wichita 30-40 Lui Maxted 0-1 Quinn Vandecasteele
Tennis WTA Valencia 40-15 [183] Polona Hercog 0-4 Jessica Bouzas Maneiro [87]
Tennis ITF M15 - Nyiregyhaza - Herrdubbel 40-40 Boros/Kisantal 5-3 Beloborodko/Schifris
Tennis ITF M25 - Århus 15-15 Buvaysar Gadamauri 6-1,3-0 Olle S Lidholt
Tennis WTA Valencia 0-0 [112] Rebecca Sramkova 6-7,4-5 Laura Pigossi [115]
Tennis ITF W100 - Biarritz - Damdubbel 0-0 Kozyreva/Kulambayeva 3-6,0-0 Bara/Mitu
Tennis Challenger Perugia 0-0 [226] Franco Agamenone 1-6,2-3 Francesco Passaro [133]
Tennis ITF M15 - Santo Domingo 30-30 Lorenzo Claverie 6-2,0-0 Abraham Asaba
Tennis Premier Padel - Bordeaux - Damer 40-40 Fernandez/Triay 2-2 Martinez/Sharifova
Tennis Challenger Lima 40-A [323] Joao Lucas Reis da Silva 2-6,0-2 Pedro Boscardin Dias [235]
Tennis ITF M15 - Santo Domingo 30-0 Fnu Nidunjianzan 3-6,0-0 Victor Lilov
Tennis ITF M25 - Villeneuve-Loubet 30-15 Alexey Vatutin 6-1,2-2 Timo Legout
Tennis ITF W75 - Guimaraes - Damdubbel 0-0 Jorge/Jorge 7-6,0-0 Kung/Shinde
Tennis ITF W75 - Guimaraes - Damdubbel 15-30 Pavlova/Tian 1-6,2-4 Chang/McAdoo
Tennis ATP Hertogenbosch 0-15 [85] Roberto Bautista Agut 6-4,2-6,0-0 Milos Raonic [197]
Tennis ITF M25 - Rabat - Herrdubbel 0-0 Benchakroun/Dlimi 7-5,4-1 Faisal/Sopolinski
Tennis ITF M15 - Santo Domingo 0-0 Jelani Sarr 5-7,0-0 Peter Bertran
Tennis ITF W100 - Biarritz - Damdubbel 40-30 Curmi/Papamichail 4-6,1-5 Cascino/Monnet
Tennis Challenger Lyon 0-0 [247] Javier Barranco Cosano 2-6,5-4 Luca Van Assche [105]
Tennis ITF M25 - Martos 0-15 Sergi Perez Contri 2-6,2-4 Miguel Damas
Tennis Challenger - Bratislava - Herrdubbel 2-1 Molchanov/Oswald 3-6,7-6,0-0 Drzewiecki/Matuszewski
Tennis ITF W100 - Biarritz 40-30 [257] Amandine Hesse 3-6,4-4 Petra Marcinko [219]
Tennis ITF M15 - Santo Domingo 0-30 Arvid Nordquist 4-6,3-2 Daniel Antonio Nunez
Tennis ITF M25 - Martos 0-40 Alberto Barroso Campos 7-6,5-3 Alejandro T Alvarez
Tennis Challenger Bratislava 40-40 [484] Martin Klizan 6-4,4-6,1-4 Jozef Kovalik [119]
Tennis ITF M25 - Martos 0-0 Andrea Guerrieri 6-3,4-6,0-1 Antonio Prat
Tennis ITF M25 - Wichita 15-30 [461] Filip Peliwo 1-6,6-4,4-2 Ernesto Escobedo [457]
Tennis ITF M25 - Wichita 0-30 [465] Andre Ilagan 3-6,4-5 Ethan Quinn [239]
Tennis ITF M15 - Koszalin 30-30 Sebastian Sorger 0-0 Maciej Rajski
Tennis WTA Nottingham - Damdubbel 0-15 Dabrowski/Routliffe 0-0 Bains/Lumsden
Tennis ITF M25 - Århus 0-0 Sebastian Eriksson 2-6,3-2 Eric Vanshelboim
Tennis ITF M25 - Århus 40-40 Mark Whitehouse 5-4 Adam Heinonen
Tennis WTA Hertogenbosch A-40 [173] Robin Montgomery 3-3 Jule Niemeier [91]
Tennis ITF M15 - Santo Domingo 0-0 Johan A R Rodriguez 3-6,7-6,6-2 Spencer Gray
Tennis UTR Pro Bucharest - Damer 0-0 Oleksandra Oliynykova 6-1,4-0 Sara Maria Dragnea
Tennis UTR Pro - Charleston 0-0 Max Smith 4-6,1-2 Jose Garcia
Tennis UTR Pro - Charleston 0-0 Christophe Clement 6-2,1-3 Luke Casper
Tennis UTR Pro - Charleston - Damer 30-15 Alicia Herrero Linana 6-2,3-1 Margaret Navarro
Tennis UTR Pro - Charleston - Damer 40-A Dalayna Hewitt 5-4 Sophia C-Ignatiev
Tennis WTA Nottingham 30-30 [249] Francesca Jones 6-4,4-6,6-5 Ashlyn Krueger [70]
Tennis UTR Pro Bucharest - Damer 15-30 Arina Vasilescu 6-4,4-6,5-3 Ioana Zvonaru
Tennis ITF M25 - Århus 15-0 Kane Bonsach Ganley 6-5 August Holmgren
Galopp Thistledown 06/13 17:20 Lopp 2 - Thistledown View
Galopp Worcester 06/13 17:20 Worcester (lopp 2) View
Galopp Newbury 06/13 17:15 Newbury (Race 9) - Arab-lopp View
Galopp Musselburgh 06/13 17:10 Musselburgh (lopp 1) View
Galopp Palermo (ARG) 06/13 17:00 Palermo (ARG) (lopp 1) View
Galopp Delaware Park 06/13 17:00 Lopp 2 - Delaware Park View
Galopp Longchamp 06/13 16:59 Longchamp (lopp 4) View
Galopp Leopardstown 06/13 16:55 Leopardstown (lopp 3) View
Galopp Thistledown 06/13 16:50 Lopp 2 - Thistledown View
Galopp Laval 06/13 16:42 Laval (lopp 2) View
Galopp Longchamp 06/13 16:24 Longchamp (lopp 4) View
Cricket Spice Isle T10 06/13 16:30 Bay Leaf Blasters 48/2 Ginger Generals
Cricket T20 World Cup 06/13 14:30 Bangladesh 159/5,28/1 Nederländerna
Greyhound Monmore EVE 06/13 17:14 Monmore kväll (lopp 12) View
Greyhound Kinsley 06/13 17:02 Kinsley (lopp 12) View
Greyhound Perry Barr 06/13 16:56 Perry Barr (lopp 12) View
Greyhound Towcester 06/13 16:54 Towcester (lopp 12) View
Golf Meijer LPGA Classic 06/13 11:15 Meijer LPGA Classic View
Golf US Open 06/13 10:45 US Open View
Snooker Championship League Snooker 2024 06/13 16:55 Dean Young 0-0 Ryan Davies
Snooker Championship League Snooker 2024 06/13 16:00 Joe O'Connor 2-1 Oliver Lines
Futsal Träningslandskamper 20:00 Polen Polen 1-2 Tjeckien Tjeckien
Bordtennis Setka Cup Petro Kolesnik 0-0 Ruslan Dereha
Bordtennis TT Cup Milan Dvorak 7-7 Miroslav Sochor
Bordtennis Setka Cup Volodymyr Hainiuk 7-8 Vitalii Ryndia
Bordtennis Setka Cup 9-11 Oleh Plyska 8-8 Tomas Hanke
Bordtennis TT Cup 11-13,11-8 Libor Novak 1-1 Jiri Plachy
Bordtennis Setka Cup 11-8,11-3 Nazar Danyliuk 1-4 Vitalii Levshyn
Bordtennis WTT Star Contender - Ljubljana 11-8 Jonghoon Lim 0-1 Yan-Cheng Huang
Bordtennis TT Cup 11-8,11-8 Andrei Maltizov 6-6 Sergei Danilov
Bordtennis WTT Star Contender - Ljubljana - Damer 6-11,11-7 Hyo Won Suh 4-4 Maria Xiao
Bordtennis Setka Cup 11-4,5-11,11-7 Oleksandr Kolbasenko 7-5 Volodymyr Voronenkov
Bordtennis WTT Star Contender - Ljubljana - Damdubbel 11-8,11-9 Lutz/Pavade 3-0 Altinkaya/Todorovic
Bordtennis Setka Cup 6-11,13-11,11-13,11-9 Volodymyr Ivasiv 1971 2-5 Volodymyr Okopnyi
Bordtennis WTT Star Contender - Ljubljana - Damer 13-11,5-11,7-11 Hana Arapovic 3-4 Yee Lok Lam
Bordtennis Tjeckien - Liga Pro 8-11,12-10,11-8 Ondrej Svacha 0-0 Marek Sedlak Snr
Badminton Nantes Int. - Damer - Kval 21-18 Nanami Someya 3-1 Wei Xu
Badminton Nantes Int. - Kval 10-21 Robinson Coube 0-2 Jia Jie Tan
Badminton Nantes Int. - Kval Paul Tournefier 4-3 Thomas Tournefier
Beach Volleyboll Beach Pro Tour Futures - Krakow - Damer Lukaszewska/Zdon 11-8 Malmstrom/Rudberg
Beach Volleyboll CEV Nations Cup - Damer 12-21,23-21 Ozolina/Skrastina 10-4 Makhno/Lunina
E-sport LOL - LVP Superliga Summer 00:00 Movistar KOI 0-0 Rebels Gaming
E-sport LOL - Prime League Summer 03:33 Eintracht Frankfurt 0-0 NNO Prime
E-sport DOTA2 - EPL World Series America -1:-30 NoPing Esports 0-0 Estar Backs
E-sport LOL - LIT Summer 00:00 aNc Outplayed 0-0 ENEMI3S
E-sport LOL - TCL Summer 00:00 Misa Esports 0-0 Papara SuperMassive Papara SuperMassive
E-sport LOL - EBL Summer 00:00 Röda Stjärnan 0-0 Diamant Esports
E-sport VALORANT - VCL GCC & IQ 01:44 Twisted Minds 6-0 Underground Gaming
E-sport LOL - LFL Summer 47:36 Team Du Sud 0-0 BK ROG Esports
E-sport VALORANT - VCL EU North 01:59 Requiem 12-13 NXT
E-sport VALORANT - VCL DACH 01:40 CGN Esports 0-0 ALTERNATE aTTaX ALTERNATE aTTaX
E-sport CS2 - Blast Premier Spring Finals 01:55 Team Vitality 0-0 G2 Esports
E-sport CS2 - CCT Europe Series 6 Play-In 01:55 Verdant 15-13 Revenant