Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 06:00 Denis Sayanov v Andrey Titov 11-4
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:40 Evgeny Regentov v Mikhail Butylev 11-8
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:40 Denis Ivonin Denis Ivonin v Aleksei Zhukov Aleksei Zhukov 11-4
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:40 Vladislav Samsonov v Ivan Nikulin Ivan Nikulin 7-11
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:40 Mikhail Paikov Mikhail Paikov v Ruslan Cherkes 11-2
Table Tennis Liga Pro FNTR Moscow Open 10/22 05:30 Alexander Arapov v Mikhail Chernjavskiy 9-11
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:30 Konstantin Churin v Denis Sayanov 9-11
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:28 Alexey Burdin v Artem Panchenko 11-5
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:25 Jonathan Groth Jonathan Groth v Andrei Baibuldin 10-4
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:21 Markush Freitash v Ramil Mutygullin 10-6
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:20 Damir Ahmetsafin v Nikita Artemenko Nikita Artemenko 1-7
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:20 Aleksandr Tyutryumov Aleksandr Tyutryumov v Denis Gavrilov 7-5
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:17 Vladislav Bannikov v Eduard Apaguni 10-11
Tennis Challenger Liuzhou - Herrdubbel 10/22 05:10 D-Fokina/Lopez-Perez v Elgin/Istomin 3-6,2-6
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 05:10 Malek Jaziri v Yecong He 6-1,6-0
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:01 Ilya Berezin Ilya Berezin v Alan Zaikin 4-9
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:00 Sergey Filchev v Sergei Medvedev 10-6
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:00 Andrey Gachina v Arseniy Gusev Arseniy Gusev 11-6
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:00 Vitali Murzin Vitali Murzin v Petr Fedotov Petr Fedotov 11-6
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:00 Aleksey Liventsov v Taras Merzlikin 10-5
Table Tennis Liga Pro FNTR Moscow Open 10/22 05:00 Igor Sergeevich v Aleksandr Kolmin 6-11
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 05:00 Alexander Ekzhanov v Andrey Titov 10-8
Tennis Challenger Liuzhou - Herrdubbel 10/22 05:00 Sabanov/Sabanov v Nedunchezhiyan/Shamasdin 6-4,6-3
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 04:58 Danila Travin Danila Travin v Lev Volin 9-11
Tennis ITF W60 - Bendigo - Damdubbel 10/22 04:40 Arakawa/Muramatsu v Hon/Sanders 2-6,5-7
Table Tennis Liga Pro FNTR Moscow Open 10/22 04:30 Aleksandr Kolmin v Alexander Arapov 6-11
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 04:30 Andrey Titov v Konstantin Churin 11-7
Tennis Challenger Traralgon 10/22 04:30 Marcelo Tomas Barrios Vera v Aleksandar Vukic 6-1,3-6,6-3
Tennis WTA Zhuhai - Damdubbel 10/22 04:30 Kalashnikova/Kenin v Jiang/Tang 2-6,6-4,7-10
Tennis Challenger Traralgon 10/22 04:10 Nick Hardt v Akira Santillan 1-6,2-6
Tennis ITF W60 - Bendigo - Damdubbel 10/22 04:05 Bozovic/Marshall v Elie/Jovanovic 6-4,6-3
Table Tennis Liga Pro FNTR Moscow Open 10/22 04:00 Mikhail Chernjavskiy v Igor Sergeevich 11-4
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 04:00 Denis Sayanov v Alexander Ekzhanov 3-11
Tennis ITF W25 - Nanning - Damdubbel 10/22 04:00 Choi/Luangnam v Bolkvadze/Shymanovich 3-6,6-2,9-11
Tennis ITF W25 - Nanning 10/22 04:00 Yexin Ma v Chengyiyi Yuan 6-4,6-2
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 04:00 Sidharth Rawat v Zhe Li 2-6,3-6
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 03:50 Roman Safiullin v Danylo Kalenichenko 7-5,6-4
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 03:35 Duckhee Lee v Jie Cui 2-6,4-6
Tennis ITF W25 - Nanning 10/22 03:30 Yexin Ma v Chengyiyi Yuan 6-4,6-2
Tennis ITF W60 - Bendigo - Damdubbel 10/22 03:30 Inglis/McPhee v Hayashi/Okamura 6-2,6-4
Tennis ITF W60 - Bendigo - Damdubbel 10/22 03:30 Bozicevic/Poulos v Ashley/Lawless 2-6,6-2,1-0
Tennis Challenger Traralgon 10/22 03:30 Aaron Addison v Harri Heliovaara 3-6,0-6
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 03:15 Borna Gojo v Yan Bai 7-6,6-0
Soccer Mexiko - Liga MX Femenil 10/22 03:02 Tijuana damer Tijuana damer v Pachuca damer Pachuca damer 2-0
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 02:52 Oleg Kutuzov v Evgeniy Ilyukhin 9-11
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 02:38 Dmitry Balakin v Aleksandr Scherbinin 9-6
Tennis Challenger Traralgon 10/22 02:25 Sasi Kumar Mukund v Sebastian Fanselow 7-6,6-3
Tennis ITF W60 - Bendigo 10/22 02:10 Naiktha Bains v Risa Ozaki 6-7,4-6
Tennis Challenger Traralgon 10/22 02:05 Dayne Kelly v Shuichi Sekiguchi 4-6,6-2,6-7
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 02:00 Matej Sabanov v Yuanfeng Li 6-3,6-2
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 02:00 Dmitry Balakin v Evgeniy Ilyukhin 9-10
Tennis ITF W25 - Nanning 10/22 02:00 Xu Liu Sun v Ying Zhang 3-6,5-7
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 02:00 Toshihide Matsui v Hao Wu 4-6,6-1,6-4
Tennis ITF W60 - Bendigo - Damdubbel 10/22 02:00 Imanishi/Kuwata v Aiava/Cabrera 4-6,4-6
Tennis ITF W60 - Bendigo - Damdubbel 10/22 02:00 Tomic/Zlochova v Myers/Woolcock 5-7,1-6
E-Sports CS:GO - ESEA MDL 10/22 02:00 Ben's Anime Team v Big Frames Big Frames 1-0
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 02:00 Goncalo Oliveira v Konstantin Kravchuk 2-6,2-6
Tennis Challenger Liuzhou 10/22 02:00 Ji Sung Nam v Kaichi Uchida 6-3,7-6
Tennis ITF W60 - Bendigo 10/22 01:45 Alison Bai v Chihiro Muramatsu 4-6,1-6
Soccer Myanmar - Universitetsturnering - Damer 10/22 01:30 Mandalay universitet damer v Monywa universitet damer 1-1
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 01:30 Sergey Kuzmin v Oleg Kutuzov 6-11
Soccer Jamaica - Premier League 10/22 01:30 Arnett Gardens Arnett Gardens v Portmore United Portmore United 1-0
Baseball Arizona Fall League 10/22 01:30 Glendale Desert Dogs Glendale Desert Dogs v Salt River Rafters Salt River Rafters 7-11
Baseball Arizona Fall League 10/22 01:30 Scottsdale Scorpions Scottsdale Scorpions v Peoria Javelinas Peoria Javelinas 3-4
Tennis Challenger Lima 10/22 01:25 Nicolas Alvarez v Oscar Jose Gutierrez 3-6,3-6
Tennis Challenger Traralgon 10/22 01:20 Luke Saville v Alejandro Tabilo 5-7,7-6,5-7
Soccer Indonesia Liga 1 Women 10/22 01:00 Persebaya Surabaya damer v PSM Makassar damer 1-2
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 01:00 Aleksandr Scherbinin v Dmitry Balakin 7-11
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 10/22 01:00 Obras de Mendoza v Gimnasia Y Esgrima de Mendoza 63-78
E-Sports CS:GO - ECS 10/22 01:00 Riot Squad Riot Squad v Complexity Complexity 12-15
E-Sports CS:GO - ECS 10/22 01:00 ATK ATK v eUnited eUnited 16-8
E-Sports CS:GO - ESEA MDL 10/22 01:00 Ben's Anime Team v MAC-51 MAC-51 1-0
Soccer Colombia - Primera B 10/22 01:00 Bogota FC Bogota FC v Real Cartagena Real Cartagena 1-1
Soccer Mexiko - Liga MX Femenil 10/22 01:00 Atletico San Luis damer Atletico San Luis damer v Puebla damer Puebla damer 0-0
Soccer Peru - Primera Division 10/22 01:00 Sport Huancayo Sport Huancayo v FBC Melgar FBC Melgar 1-1
Tennis ITF W60 - Bendigo 10/22 00:40 Emily Fanning v Storm Sanders 1-6,2-6
Tennis ITF W60 - Bendigo 10/22 00:40 Alexandra Bozovic v Amber Marshall 2-6,3-6
Tennis Challenger Traralgon 10/22 00:35 Yosuke Watanuki v Tristan Schoolkate 6-4,6-2
Basketball Basketmatcher 10/22 00:30 Social Beccar LDD v Jose Hernandez LDD 78-57
Table Tennis Continental Championship FNTR 10/22 00:30 Sergey Kuzmin v Evgeniy Ilyukhin 7-10
Tennis Challenger Traralgon 10/22 00:30 Yusuke Watanuki v Tristan Schoolkate 6-4,6-2
Volleyball Argentina - Regional League - Damer 10/22 00:30 Atalaya damer v Libertad damer 25-16
Tennis Challenger Traralgon 10/22 00:30 James Ibrahim v Evan King 4-6,2-5
Volleyball Argentina Division de Honor Women 10/22 00:30 Velez Sarsfield damer v Boca Juniors damer Boca Juniors damer 9-15
Volleyball Brazil Paulista 10/22 00:30 Volei Renata Volei Renata v Itapetininga Itapetininga 3-1
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 10/22 00:30 Leonardo Murialdo de Mendoza v Banco B de Mendoza 88-71
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 10/22 00:30 Banco A de Mendoza v Municipalidad Maipu 77-67
Basketball Argentina - Superliga de Mendoza 10/22 00:30 Rivadavia de Mendoza v San Jose de Mendoza 76-91
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 10/22 00:30 Andes Talleres de Mendoza v Atletico San Martin B de Mendoza 89-71
Basketball Argentina - La Liga 10/22 00:30 Atenas CP v Petrolero Argentino 95-98
Soccer Copa Libertadores - Damer 10/22 00:30 Deportivo Cuenca damer Deportivo Cuenca damer v Cerro Porteno damer Cerro Porteno damer 3-3
Ice Hockey NHL 10/22 00:30 OTT Senators OTT Senators v DAL Stars DAL Stars 1-2
Basketball Argentina - La Liga 10/22 00:29 Deportivo Norte Deportivo Norte v Central Argentino Olimpico de Ceres Central Argentino Olimpico de Ceres 87-72
Volleyball Argentina Copa Metro 10/22 00:29 San Lorenzo San Lorenzo v Ferro Carril Oeste 16-14
Soccer Argentina - Superliga 10/22 00:20 Colon Colon v Godoy Cruz Godoy Cruz 2-1
Tennis ITF W60 - Bendigo 10/22 00:15 Jennifer Elie v Meeka Marshall 6-0,6-0
Basketball Uruguay - Tercera de Ascenso 10/22 00:15 Urupan de Pando v Capurro 68-60
Basketball Uruguay - Tercera de Ascenso 10/22 00:15 Deportivo Paysandu v Marne 77-62
Basketball Uruguay - Tercera de Ascenso 10/22 00:15 Olivol Mundial v Reducto 89-77
Basketball Uruguay - Tercera de Ascenso 10/22 00:15 Montevideo v Club Atletico Yale 87-82