10/20 04:00 |
22 |
Orca Kamogawa FC damer
v
Shizouka Sangyo Universitet Damer
|
- |
View
|
10/12 04:00 |
21 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
Yokohama FC Seagulls damer
|
- |
View
|
10/05 04:00 |
20 |
Setagaya Sfida damer
v
Shizouka Sangyo Universitet Damer
|
- |
View
|
09/29 04:00 |
19 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
Iga FC Kunoichi damer
|
- |
View
|
09/14 05:00 |
18 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
Nittaidai FC damer
|
- |
View
|
09/06 07:00 |
17 |
Gunma FC White Star damer
v
Shizouka Sangyo Universitet Damer
|
- |
View
|
09/01 07:00 |
16 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
AS Harima Albion damer
|
- |
View
|
06/30 04:00 |
15 |
Viamaterasu Miyazaki damer
v
Shizouka Sangyo Universitet Damer
|
- |
View
|
06/22 05:00 |
14 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
Ehime FC damer
|
- |
View
|
06/15 06:00 |
13 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
Speranza Takatsuki damer
|
- |
View
|
06/08 04:00 |
12 |
[2]
Loveledge Nagoya damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[7] |
W |
2-3
|
05/26 06:00 |
11 |
[4]
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Setagaya Sfida damer
[7] |
L |
1-3
|
05/19 04:00 |
10 |
Iga FC Kunoichi damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
|
W |
1-3
|
05/11 04:00 |
9 |
[4]
Nittaidai FC damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[8] |
W |
1-5
|
05/05 04:00 |
8 |
[10]
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Bunnys Gunma FC White Star damer
[12] |
W |
2-0
|
04/29 06:00 |
7 |
[12]
AS Harima Albion damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[10] |
L |
2-0
|
04/21 06:00 |
6 |
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Viamaterasu Miyazaki damer
|
L |
0-4
|
04/13 04:00 |
5 |
[7]
Ehime FC damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[10] |
W |
1-2
|
04/06 04:00 |
4 |
[8]
FC Osaka Speranza damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[10] |
D |
0-0
|
03/30 04:00 |
3 |
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Loveledge Nagoya damer
|
L |
0-1
|
03/23 04:00 |
2 |
[7]
Yokohama FC Seagulls damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[5] |
L |
3-1
|
03/17 04:00 |
1 |
Shizouka Sangyo Universitet Damer
v
Orca Kamogawa FC damer
|
D |
1-1
|
10/09 04:00 |
22 |
[11]
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Setagaya Sfida damer
[5] |
L |
2-4
|
10/01 04:00 |
21 |
[1]
Orca Kamogawa FC damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[11] |
L |
1-0
|
09/23 04:00 |
20 |
[11]
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Bunnys Gunma FC White Star damer
[8] |
D |
0-0
|
09/17 04:00 |
19 |
[9]
Ehime FC damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[10] |
L |
2-1
|
09/09 07:00 |
18 |
[9]
Shizuoka SSU Asregina damer
v
Yokohama FC Seagulls damer
[2]
|
L |
1-2
|
09/03 07:00 |
17 |
[10]
FC Osaka Speranza damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[11] |
W |
1-4
|
08/27 06:00 |
16 |
[10]
Shizuoka SSU Asregina damer
v
FC Yamato Sylphid damer
[12] |
L |
0-1
|
07/02 07:00 |
15 |
[4]
Iga FC Kunoichi damer
v
Shizuoka SSU Asregina damer
[11] |
D |
1-1
|