05/09 17:00 |
- |
Zgoda Ruda Slaska damer v MKS Victoria Swiebodzice Women
|
23-28
|
05/08 17:00 |
- |
KPR Marcovia damer v SMS ZRPR I Lublin Women
|
41-18
|
04/30 15:00 |
- |
SMS ZRPR I Lublin Women v SPR Rzeszow damer
|
26-32
|
04/29 16:30 |
- |
MMKS Jutrzenka Plock damer v SMS ZPRP II Plock damer
|
28-29
|
04/24 16:00 |
- |
AZS AWF Warszawa damer v JKS San Jaroslaw damer
|
25-27
|
04/19 17:00 |
- |
AZS AWF Warszawa damer v AZS Uniwersytet Warszawski damer
|
30-24
|
04/10 18:00 |
- |
AZS Uniwersytet Warszawski damer v KPR Marcovia damer
|
21-39
|
04/10 15:30 |
- |
AZS AWF Warszawa damer v ZPRP II Lublin Women
|
26-17
|
03/19 15:30 |
- |
AZS AWF Warszawa damer v Varsovia Warszawa damer
|
24-21
|
03/17 17:00 |
- |
AZS Uniwersytet Warszawski damer v JKS San Jarosław damer
|
32-22
|
03/14 15:00 |
- |
SMS ZPRP II Plock damer v MKS II Gniezno Women
|
25-33
|
02/29 16:40 |
- |
AZS AWF Warszawa damer v KPR Marcovia damer
|
18-34
|
02/25 18:30 |
- |
AZS Uniwersytet Warszawski damer v CHKS PL Lodz damer
|
29-30
|
02/25 10:00 |
- |
AZS UMCS Lublin damer v JKS San Jarosław damer
|
44-14
|
01/31 18:00 |
- |
KPR Marcovia damer v Varsovia Warszawa damer
|
34-21
|
01/16 18:00 |
- |
SPR Grunwald Ruda Slaska Women v KRP Kobierzyce 2 Kvinner
|
38-30
|
10/28 09:00 |
- |
Slask Wroclaw damer v Zgoda Ruda Slaska damer
|
36-30
|
05/11 18:00 |
18 |
MTS Kwidzyn damer v SMS ZPRP II Plock damer
|
21-25
|
05/10 17:30 |
22 |
SMS ZPRP Plock damer v CHKS PL Lodz damer
|
27-20
|
05/07 16:00 |
21 |
KS Cracovia 1906 damer v Sosnica Gliwice damer
|
28-27
|
05/07 16:00 |
22 |
Gdynia Women v Bukowsko Dopiewski KPR damer
|
32-23
|
05/06 16:00 |
22 |
MKS Kalisz damer v MTS Zory damer
|
24-21
|
05/06 15:30 |
22 |
KPR Marcovia damer v JKS Jaroslaw damer
|
31-28
|
05/06 15:00 |
22 |
Jelenia Gora damer v UKS Start Pietrowice Wielkie damer
|
31-28
|
05/06 15:00 |
22 |
[3] Sosnica Gliwice damer v KS Otmet Krapkowice damer
[11]
|
39-24
|
05/06 14:00 |
22 |
SPR Sambor Tczew damer v AP Poznan damer
|
25-34
|
05/06 13:00 |
22 |
[6] UKS Dziewiatka Legnica damer v Slask Wroclaw damer
[7] |
34-22
|
05/06 10:00 |
22 |
AZS UMCS Lublin damer v AZS Uniwersytet Warszawski damer
|
40-19
|
05/04 16:00 |
22 |
SPR Olkusz damer v Victoria Swiebodzice Women
|
30-34
|
04/30 17:00 |
21 |
KS Cracovia 1906 damer v Sosnica Gliwice damer
|
Postponed
|