Polen - 1 Liga - Damer

DateRHemma v Borta-
10/21 16:58 - Enea Gorzow Wlkp. 2 damer v AZS Poznan 2 damer 54-74
10/16 14:24 - MUKS Poznan damer v Enea Gorzow Wlkp. 3 damer 89-33
10/09 17:54 - Pruszkow damer v Polonia Warszawa damer 71-52
10/06 15:00 - MON-POL Plock damer v Pruszkow damer 67-82
10/06 14:00 - Zaglebie Sosnowiec damer v Enea Gorzow Wlkp. 2 damer 104-51
10/06 13:00 - Pabianice damer v Enea AZS Poznan II damer 78-68
10/06 13:00 - Politechnika Gdanska 2 Damer v SMS Lomianki II damer 80-56
10/05 15:30 - Polonia Warszawa damer v SMS Lomianki damer 73-62
10/05 15:00 - UKS Aleksandrow Lodzki damer v MUKS Poznan damer 66-62
10/05 11:00 - KKS Olsztyn damer v AZS Uniwersytet Warszawski damer 73-87
04/27 15:00 - Zaglebie Sosnowiec damer v SMS Lomianki damer 85-60
04/27 15:00 - Lider Pruszkow damer v Politechnika Gdanska damer 50-60
04/19 16:00 - AZS Uniwersytet Gdanski damer v Lider Pruszkow damer 88-77
04/18 15:00 - SMS Lomianki damer v Zaglebie Sosnowiec damer 71-75
04/13 15:00 - Lider Pruszkow damer v Zaglebie Sosnowiec damer 84-67
04/10 15:00 - SMS Lomianki damer v AZS Uniwersytet Gdanski damer 51-69
04/06 15:00 - Zaglebie Sosnowiec damer v Lider Pruszkow damer 74-84
04/06 14:00 - AZS Uniwersytet Gdanski damer v SMS Lomianki damer 77-41
04/03 16:30 - AZS Krakow damer v SMS Lomianki damer 68-70
04/03 15:30 - Lider Pruszkow damer v MUKS Poznan damer 81-53
03/31 15:00 - MUKS Poznan damer v Lider Pruszkow damer 66-71
03/31 12:00 - Tecza Leszno damer v AZS Uniwersytet Gdanski damer 47-67
03/30 16:00 - MON-POL Plock damer v Zaglebie Sosnowiec damer 74-76
03/30 12:00 - SMS Lomianki damer v AZS Krakow damer 58-64
03/27 16:45 - AZS PK Krakow damer v SMS Lomianki damer 53-60
03/24 15:56 - Karkonosze Jelenia Gora damer v Enea Gorzow Wlkp. 3 damer 58-56
03/23 16:00 - Lider Pruszkow damer v MUKS Poznan damer 75-78
03/23 16:00 - Zaglebie Sosnowiec damer v MON-POL Plock damer 71-62
03/23 16:00 - UKS Aleksandrow Lodzki damer v KKS Olsztyn damer 70-85
03/23 12:00 - AZS Uniwersytet Gdanski damer v Tecza Leszno damer 78-59